Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nőként mit érdemes tanulni?

Nőként mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Mik azok a (okj, felsőoktatás)szakmák, melyekből nőként vígan meg lehet élni?

2020. szept. 27. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Rendőrtiszt. Ha csinos vagy, és kedves a főnökhöz, itt hatalmas karriered lehet. Nem viccelek!
2020. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Amit szeretnél. Bárhova felvételizhetsz, nincs megkötés. Innentől kezdve csak rajtad áll, hogy mi érdekel és azon belül mivel lehet elhelyezkedni a későbbiekben jól.
2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A mai világban szinte mindenből szerintem, ha eléggé talpraesett és elszánt vagy:) Persze azért van pár kivétel, pl. Bányászként vagy tűzoltóként nem biztos, hogy egy nő helyt tud állni mert nincs meg a fizikai ereje hozzá. De szellemi szempontból minden szakmában megállják a nők a helyüket ugyanúgy, mint a férfiak ;) de csak hogy példákat is mondják, mert végülis az volt a kérdés: orvos, programozó, mérnök, valami gazdasági szak, akár fordító ha nyelvekből vagy jó, ez tőled függ:)
2020. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem a kérdésedet, miért lényeg, hogy nöböl vagy? Hacsak nem prosti akarsz lenni, más esetben semmi jelentösége.

Elöször ki kellene deríteni, mihez van kedved meg tehetséged, utána meg azon a területen kezdeni tanulni.

Jóformán nincs olyan szakma, aminél probléma, ha nö vagy, csak legyen kellö tudásod meg szorgalmad. (Meg ne azzal akrj elöbre jutni, hoyg nö vagy..)

2020. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Amit akarsz, akár mérnökinfót, akár biológust, akár pszicholgust. Azt inkább ne, ha rám hallgatsz.
2020. szept. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

A 4-es vagyok és érdekelne, miért lettem pontozva, amikor én is azt írtam, amit a többiek, hogy nöként is lehet bármit tanulni! Szóval, aki lepontozott, abban lehetne annyi gerinc, hogy meg is indokolja!


Én pl. gépészmérnök vagyok, és semmi hátrányom sincs abból, hogy nö vagyok.

2020. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan kérdezem, számít az, hogy nő vagy? :D


Én mérnökinformatikusnak tanultam, köszi, qrvajól megvagyok vele. Ha akarnék gyereket, hatalmas előny lenne, mert simán tudok bárhonnan dolgozni, így otthonról is. Fizikailag nem megterhelő, nem ér túp sok stressz sem, marad energiám és időm mellette, szóval ha az embernek van agya ilyesmihez, akkor nagyon jó döntés lehet. Nyilván csak a pénzért ez sem éri meg, én is irdatlan sokat szívtam a tanulmányaim alatt vele. Néha utána is. A fizetés évről évre emelkedik onnantól, hogy szakmában van az ember.


Dolgoztam korábban segítő szakmában, szerencsére csak fél évet, aztán szakmai gyakorlat után el is húztam mást tanulni, menne vissza oda a halál. Aki szerint az ilyesmi való csak egy nőnek, az húzza csak a belét nyugodtan valami ilyen helyen, emberekkel kínlódva, én kiszálltam belőle (szerencsére időben).

2020. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó hol tanultad? Érdekel. VIK?
2020. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

8: Isten ments, nem vonzott 2x annyi szopás egy ugyanolyan poros helyen, mint a többi egy sznobdiplomáért, mindezt egy olyan szakmában, ahol az emberek harmada papír nélkül dolgozik. :D

Óbudaira jártam.

2020. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem ugyanolyan poros és a legjobb sznobdiploma.
2020. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!