Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem mesélni a KRE...

Tudnátok nekem mesélni a KRE pszichológia szakáról, valamint az ELTE pszichológia karáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mivel az idei évben nem igazán néz ki úgy a helyzet, hogy az egyetemek nyílt napokat tartanak, ezért nagy segítség lenne, ha valaki tudna mondani érveket, ellen érveket a 2 egyetemről, milyen ott a hallgatói élet, miért lenne érdemes oda járni, vagy éppen miért nem.

Előre is köszönöm mindenkinek aki válaszol.



2020. szept. 28. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-ről röviden, hiteles forrásból: [link]
2020. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En evekkel ezelott ugyan de Karoli alapképzésre es Elte mesterkepzesre jartam. Nem tudom milyen persze az Elte alapszak, de Karoli csaladias, ertheto,szakmai, jo alapokat ad es meg erdekes is marad a pszichologia. Elte mesterképzés nagyon egyetemi, jo par tanar a katedrarol beszel le, persze vannak kivetelek akik inkabb jovobeni kolleganak tekintenek mint tanulonak. En az Eltet csak a neve miatt valasztottam mesterszaknak egyebkent maradtam volna Karolin szivem szerint.
2020. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!