Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másik szakterületre és intézmé...

Másik szakterületre és intézménybe átiratkozhatok új felvételi eljárás nélkül?

Figyelt kérdés
Gazdaságiról szeretnék műszakira, de nincs emelt érettségim, annak ára pedig 40 ezer forint, és szeretnék szimplán átiratkozni hogy ezt elkerüljem, ha lehetséges. Tudom hogy teljesen más terület, azt az 1-2 tárgyat ami közös és teljesítettem elfogadtatnám, a többit meg teljesen az elejéről kezdeni, csak a felvételi eljárás nélkül. Ez lehetséges vagy mindenképpen újra kell felvételiznem? Esetleg ha intézményen belül, de másik területre iratkoznék ahol ugyanúgy nincsenek (vagy csak kevés) a közös órám azt lehetne?

2020. okt. 1. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kredit átvitellel tudsz csak átjelentkezni, azt nem tudom, hogy gazdaságiról műszakira lehetséges-e egyáltalán. De ha igen, akkor az az 1-2 tárgy éves kevés.


Ha igazán akarnád, akkor nem kellene, hogy akadályt jelentsen az a 40.000 forint.

2020. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!