Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimnáziumba tudok...

Milyen gimnáziumba tudok átmenni Budapesten tanév közbe?

Figyelt kérdés

Iskolát szeretnék váltani, jelenleg a Schulek Frigyes szakgimibe járok de rájöttem hogy a szakma nem nagyon érdekel és úgy döntöttem 4 évfolyamos gimnáziumba tanulnék a továbbiakba. Általános suliba 4-es tanuló voltam. Jelenleg 10.-es vagyok ilyenkor számít e az hogy tavaly 9.-be milyen jegyeim voltak a Schulekbe mert ott eléggé le romlott 3,38 volt az átlagom.

Milyen olyan iskolák vannak Budapesten ahova áttudnának venni évközbe és annyira nem a legalja iskolák azok hanem ilyen közepes erösségű?

Átalános tantárgyakkal rendelkező gimi érdekelne elsősorba.



2020. okt. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A gimik nem hiszem, hogy most bajlódni akarnak egy osztályozó vizsgával. A vírus miatt az én sulim mindenkit elhajt aki szeretne átiratkozni.

A legalja gimik talán átvesznek. Pl: Újpest Bródy Imre Gimnázium, 8.ker Lakatos Menyhért Gimnázium.


Javaslom, hogy a lakóhelyed környékén telefonáljátok végig a gimiket. Hátha valamelyik átvesz.

2020. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez nehéz. Sztem gimibe nem sok az esély :( De azért kérdezd meg a IX.kerületi Weöres Sándor gimit.

Itt a Shulekba milyen tagozatra jársz? Esetleg más szakgimibe folytatni más szakon? Gyorsan nézz körül és mihamarabb próbálkozz.Titkárságot felhívni,bemenni intézni!!! Sok sikert!

2020. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még a Katona József szakgimit kérdezd meg.Hátha átvesz. De ez sem gimi :(
2020. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja. A Weöresbe van reményed. De ott a 4 éves a dráma szak. A többi 5 éves.
2020. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!