Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre, ha megszűnik az...

Akosszabo kérdése:

Jövőre, ha megszűnik az ingatlanközvetítő OKJ-s képzés és elvileg sem iskolai ill. felnőttképzésben sem lehet majd tanulni akkor mi lesz helyette?

Figyelt kérdés
2021-ben érettségizek és ingatlanközvetítő szeretnék lenni, de elvileg addig teljesen megszűnik az ingatalnos okj-k és felnőttképzések is :/

2020. okt. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát erre nyilván nem gondolt szokás szerint egyik nagyokos sem, aki kitalálta ezt.
2020. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
3 éves képzések lesznek helyettük.....
2020. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy senki nem tudja mi lesz. Én mérnök vagyok, de elvégeztem egy munka és egy tűzvédelmis OKJ-t, és a tűzvédelmi főelőadóit is megcsináltam volna (szakmérnökihez nincs idegzetem) és az is ki van véve.
2020. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Várhatóan nem csak a képzés szűnik meg, hanem maga a tevékenység is, mivel már mindenkinek van internet hozzáférése és feladja magának a hirdetést.
2020. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
A nagy ingatlanközvetítő láncok fognak saját belső képzést indítani helyette.
2020. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez fix már vagy csak ezt tippeled? Az egyéni vállalkozás kiváltásához lehet már nem is lesz majd kötelező ezt elvégezni?
2020. okt. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!