Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem mennek a kémiai...

Miért nem mennek a kémiai számolások?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom megérteni őket egyszerűen nem megy. Valaki tudna adni valami tippet hogy hogy tanuljam/értsem meg őket? Fontos lenne.
2020. okt. 28. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magántanár. Bár amíg sík h.lye voltam kémiából, addig egyszerűen ő is hiába próbált meg nekem magyarázni. Aztán elmentem egy szuper OKJ-ra és ott valahogy olyan érthetően és egyszerűen magyaráztak, hogy nem is értettem mit nem értettem rajta eddig.

Milyen számolások nem mennek? Hátha tud itt valaki segíteni.

2020. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most 9.es vagyok. És úgy amblokk nem mennek a számolások egyszerűen, nem értem az összefüggéseket sem. De muszáj megtanulnom őket mert emelt érettségit szeretnék belőlük meg tovább tanulás szempontjából is kell.Esetleg valami jó kémia könyvet tudtok ajánlani vagy ilyesmi ami segíthet?
2020. okt. 28. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ötösöm lesz kémiából, meg a többi Villányi könyv sem rossz.
2020. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!