Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy érzem eléggé kényelmetlen...

Úgy érzem eléggé kényelmetlen módon oldja meg ezt az iskola, tudnátok segíteni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg egy két éves szakgimnázium és technikumba járok okj képzésre,(második évem már) de egyre jobban úgy érzem nagyon nem fer módon oldja meg az iskola a pénzügyi dolgokat. Tudtommal a második okj is lehet már ingyenes egy új törvény miatt, de erről semmi információt nem kaptunk, 45.000,- forintot kell fizetnem félévente, illetve a tb-t is magamnak kell fizetnem, mert úgy vagyok bejelentve, hogy a diákigazolványomra esti van írva, viszont nappali munkarenddel járunk be. (illetve alapból nappalin van meghírdetve a szak) Nagyon sok kiadás ez így szerintem egy két éves képzés ellenében, és mikor a képzési munkatársakhoz fordultam, még válasznak is csak azt kaptam, hogy örüljek, hogy oda járhatok, mikor én fizetek is ezért! Van valami megoldás vagy lehetőség erre, hogy legalább a tb-t ne magamnak kelljen fizetni? Köszönöm ha tudtok segíteni! :)

2020. nov. 3. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet igényelni évente hogy szociálisan rászorulsz a tb-re és akkor megadják ingyen de ezt évente megkell újítani.
2020. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!