Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ? Egyetem? Munka? Hova...

OKJ? Egyetem? Munka? Hova mehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, Közgázban érettségiztem, 4-es de inkább 5-ös tanuló vagyok (szorgalmas), kaptam hozzá egy adminisztrációs ügyintéző szakmát. Most kezdtem el egy 2 éves OKJ szakot, a logisztikát. Ezt is csak azért, hogy többletpontokat kapjak, bár ebben sem vagyok biztos.. Jövőre tennék egy emelt szakmai érettségit ügyvitelből (gazdasági, infó stb)


Az a helyzet hogy ötletem sincs, hogy mit kezdjek magammal, úgy érzem, hogy semmi sem érdekel, hobbim sincs.. Egyetemre szeretnék menni, de annyi minden van, ötletem sincs milyen irányba mehetnék. Maximalista vagyok, szeretek emberek között lenni, szorgalmas vagyok, tudok önálló lenni ha kapok elegendő segítségnyújtást. Sajnos introvertált vagyok, nehezemre esik a kommunikáció :( Ha kell beszélek, de nem eleget. (ne kérdezzétek hogy akkor miért jelentkeztem logisztikára, talán fejleszteni magamat, beszédkészségemet)


Volt már olyan aki hasonló cipőben járt? Vagy esetleg valaki tudna segíteni? Olyan tanácstalan vagyok🙁 Félek, hogy nem fogom találni a helyem..


18/L



2020. nov. 14. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Programtervező informatikus.

Ha szeretnél pár éven belül havi 600 nettó keresni, akkor csak ajánlani tudom.

2020. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
Ha szeretsz emberek között lenni, akkor nem vagy introvertált, csak még nem megfelelőek a kommunikációs képességeid. Nem az jelenti azt, hogy valaki introvertált, hogy nem tud kommunikálni.
2020. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Kezdj el valami kétkezi munkát. Nem ördögtől való az sem. A legtöbben sohasem tapasztalják meg, milyen mennyei boldogság pl a nyers fa illata, érintése. (Nem biztos, hogy neked pont is pont az.) Aztán amikor megvan, arra menj tovább.
2020. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!