Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy van ez az online oktatás?

Hogy van ez az online oktatás?

Figyelt kérdés

Bevezették az online oktatást, és most ugyanúgy küldik a feladatokat, viszont most bevezették az online tanórákat is, amin kötelező megjelenni kamerán keresztül, elmaradni csak orvosi igazolással lehet, ez szerintem nagyon felháborító, nincs semmi értelme, mert ugyan úgy küldik a feladatokat.

Az lenne a kérdésem, hogy ha én nem jelennék meg az online órákon, de a feladatokat megcsinálnám, akkor mit tudnának csinálni, beírnak hiányzónak?



2020. nov. 14. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi abban a felháborító, hogy pont ugyanúgy jelen kell lenni órákon, mintha jelenléti oktatás lenne és meg kell csinálni a feladatokat, mint mindig? Semmi pluszt nem kértek, sőt, megspóroltad az utazást. Mi bajod van valójában?
2020. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mit tudnanank csinalni? Nem szerezhetsz jegyet a targyakbol a tul sok hianyzas miatt, es szepen megbuktatnak, ugyhogy hajra. Online oktataskor is tanulni kell, ott kell lenni az orakon, nem ertem mire szamitottal.
2020. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi a felháborító? Ugyan úgy ott kell lenned, mint eddig is. A normális tanárok már tavasszal is tartottak órákat online. És pontosan azt tudják csinálni, amit leírtál. Nem szünet van, hanem iskola. Ha pedig nem vagy ott, akkor ugyan úgy beírnak hiányzónak, és ugyan úgy igazolatlan kaphatsz. És gondolom nem minden órát tartanak meg, szóval örüljél, hogy nem kell napi 7-8 órát ülnöd a gép előtt.
2020. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tavasszal csak megkellett csinálni a feladatokat és annyi volt, most még pluszba online óra is van.
2020. nov. 14. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal csak az volt, gondolom nem voltak teljesen felkeszulve a tanarok az atallasra,de most meg mar ez van. Kotelezo a reszvetel az online oran, de a te dolgod kerdezo, ha bukni akarsz, akkor nyugodtan hagyd ki.
2020. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk tavasszal is kötelező volt online tanórára beülni, közben pedig küldözgetni a házikat. És nem haltam bele.
2020. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal, ami volt az mindennek nevezhető, csak online oktatásnak nem. Én teljesen egyetértek az online órán való kötelező részvétellel. Nem a diákokat akarom szívatni. Nem értem,hogy mi a megterhelő abban, hogy egy tanórán részt kell venni.
2020. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban felháborító hogy egy tanköteles gyereknek iskolába kell járnia (még ha ez online is történik) és emiatt nem tud májnkraftozni a haverjaival.
2020. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Már nem vagyok tanköteles, és minecraftozni se szoktam 😂😂

2020. nov. 14. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendben kerdezo, nem vagy tankoteles, akkor hagyd is az egeszet, minek a suli, lehet menni dolgozni. Azert en elgondolkoznek a helyedben, hogy 16-17 evesen, 8 altalanossal mire is fogsz jutni az eletben.

Ha ezt eljatszod, hat a szuleid helyeben en ugy kidobnalak, mint a sicc, amint betoltod a 18-at, mert sajnos addig hivatalosan nem kuldhetnelek el.

2020. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!