Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tapasztalatok az EFEB pedagógi...

Tapasztalatok az EFEB pedagógiai asszisztens és családsegítő OKJ-képésről?

Figyelt kérdés
Életet mentenének azok, akik tudnának segíteni nekem! Köszönöm előre is mindenkinek a válaszát!

2020. nov. 21. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alábbiak közül rengeteget kapott az én csoportom 2 évvel ezelőtt: szakértelem, folyamatos segítőkészség, jó hangulat, humor, családias érzés. A szakmával is meg vagyok elégedve, utána 1 éven belül bekerültem a gyermekvédelembe dolgozni. Ha a csoport feltünteti Tomkó Bori nevét, akkor az már garancia. ;-) Bár igazság szerint nem tudom, hogy jelenleg terhesség alatt mennyire fog még tanítani. Illetve ugyebár megszűnik az OKJ és átváltoztatják a szakmát. Ha van rá idő és lehetőség, akkor inkább az új gyermekvédelmi szakképzésre volna érdemes jelentkezni. Persze az Efeb oldaláról egyelőre én sem tudom, hogy egyáltalán tart-e új szakképzéseket vagy lehúzza-e a rolót. :/ Sajnos sok kérdés van függőben.
2020. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hete vizsgáztam(pedagógiai -és családsegítő munkatárs e-learning tanfolyam). Az írásbelin egyáltalán nem voltak szigorúak sőt... A szóbeli/gyakorlati vizsgán kettő hölgynél feleltem, nem kérdeztek bele az anyagba azt mondtam amit tudtam. Négyesre vizsgáztam.
2021. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!