Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet tanulni sulin kívül...

Meg lehet tanulni sulin kívül hegeszteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni,de nincs meg a lehetőségem rá hogy suliba járjak emiatt 3 évig. Munkát nem szeretnék vállalni, szóval szükségét nem érzem hogy papírt szerezzek róla. Egyszerűen csak ha akad valami amit én is meg tudok csinálni, ne kelljen szakival foglalkoznom. (Persze megvan ennek is a határa hogy honnan bízza az ember szakemberre)


Lehetséges ez?

Az elméleti rész nyilván nem gond, hiszen azt az én szorgalmammal gond nélkül (nagyobb gondok nélkül) meg tudom tanulni.


Nade ott van a gyakorlati tudás.

Van lehetőségem hogy a 0-ról megtanulni olyan szinten hogy az valahol a taknyolás és a hegesztés között legyen?


Nyilván azért a taknyolástól szeretnék minél messzebb állni?


Kérlek kíméljetek válaszadásnál. Nem akarom senki kenyerét elvenni. Csak szeretném a lehetőségekhez mérten képezni magamat. :)


2020. nov. 21. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván a hegesztés nem egy csupán iskolában megtanulható dolog (sőt, az iskolában jórészt az alapokat oktatják, aztán arra kell építkezni), de ettől még nem is lesz könnyű megtanulni. Mindenképp kellene valaki, aki mellett tanulsz hegeszteni, csak hogy jól tanuld meg.
2020. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Veszel egy trafót meg egy doboz elektródát, fogsz mindenféle hulladék vasakat és hegesztesz-hegesztesz. Mire kifogy a doboz tudni fogsz annyira, hogy otthon egy kerítést vagy polcvázat vagy akármit megcsinálj.
2020. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es számomra ez a fő szempont hogy jól tanuljam meg.

Tudom én hogy nem lesz könnyű. Szeretném egy szakértő mellett csinálni én is. Bízom benne hogy akadni is fog.


2-es neked is köszönöm a válaszod.

Nyilván ez a másik opció. Ez a leg kézenfekvőbb módja a tanulásnak. :D


Viszont majd lehet tényleg kell egy szaki aki ha másnem rámutat a hibáimra amik felmerülnek, mert ahhoz hogy menjen, mindenképpen kellene szakembert is látnom hozzá. :D

2020. nov. 21. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!