Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen noi szakmaval keres...

Milyen noi szakmaval keres sokat valaki kulfoldon?

Figyelt kérdés

Hegeszto, villanyszerelo, stb ferfi munkakkal havi egy milliot lehet keresni, noi munkaval max 500at...Persze, ez is rengeteg magyar szemmel.

Milyen noi munkat tudnatok, amivel megkeresem az egymillio kozeli penzt? 18 eves vagyok szoval nem most megyek, elobb kitanulok egy szakmat. Mi legyen az? Eleg noies vagyok, de ha van olyan szakma amit egy no is el tud vegezni, aztan dolgozni benne, akkor mondjatok. Matekbol hulye vagyok, szoval azt fontos tudni, szakmavalasztas elott..


2020. nov. 22. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Körmös

Kutyakozmetikus

Masszőr

2020. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjuk ez, hogy női meg férfi szakma, mert ilyen nincs.

A külföldet pedig definiálni kellene, Svájcban a minimálbér is 1 millió felett van, ha átszámítod forintra, amit marhára nem érdemes, mert abból örülsz, ha kijössz még akkor is, ha több emberrel együtt bérelsz lakást.

2020. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!