Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire húzós munka mellett...

Mennyire húzós munka mellett levelezőn egy MSC-t és egy szakirányú továbbképzést (másoddiplomát) végezni párhuzamosan?

Figyelt kérdés

Jelenleg gazdálkodás és menedzsment szakra járok, most nyáron fogok diplomázni.

Ezt is levelezőn csinálom, mellette van munkám.



Szeretnék mindenképpen MSC-re menni.Azon belül vezetés és szervezés mesterképzésre.

Viszont, nagyon érdekel a minőségirányítás, minőségbiztosítás.Vannak ilyen másoddiplomás képzések, mindössze 2 félévesek.



Két opciót vázoltam fel.

-Felvesznek mindkettőre és az MSC második félévét passziváltatom.Akkor csak egy félévet kell kibírni úgy,hogy hajtok.Mert, ugyebár nem lehet passzív félévvel kezdeni az évet.


-Felvesznek mindkettőre, de, nincs passziváltatás meg hasonlók.Szeptembertől-májusig hajtás.


2020. nov. 22. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Vannak szaktársaim, akik munka mellett csinálják a diplomát, meg még egyéb képzést is.Persze, utóbbit távoktatásban.

Ők bírják azért.

2020. nov. 22. 17:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy először inkább csak az MSc-t csináld. A szakirányú továbbképzést lehet később is, ráadásul jóval kevesebbet ér a piacon. A vez.szerv. tudomásom szerint elég sok beadandót vár majd el tőled, lesz dolgod vele szerintem munka mellett bőven, nem biztos, hogy célszerű még ezzel párhuzamosan egy jóval alacsonyabb értékű képzéssel is nehezíteni az életed.
2020. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az msc nappalin is egy hatalmas dedó volt. Nagyon ráértem mellette dolgozni, tanulmányilag meg 90%-ban semmit nem adott, csak az alapszakot ismételtük. Pedig egy komolynak mondott egyetem komolynak mondott karán tanultam. Szerintem kategóriákkal könnyebb az msc a bsc-hez képest... Főleg levelezőn
2020. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3.


Itt hasznos információ lenne, ha leírnád, hogy milyen szakon tanultál, mert ez közel sem mindenhol igaz.

2020. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bme mérnökinformatikus msc
2020. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ugyanazon szakon vagyok de az én helyzetem is hasonló....

Tanító levelező alapképzésre járok majd Februártól Emberi erőforrás tanácsadó mesterképzésre fogok. Igaz egyelőre még itthon vagyok (gyerek, vírus miatt), de tavasszal már mindezt munka mellett fogom csinálni.

Egy próbát neked is megér szerintem. Aztán menet közben meglátod.

2020. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!