Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2021 szeptemberében nem fog...

Loatheb kérdése:

2021 szeptemberében nem fog indulni Nemzetközi Gazdálkodás szak államilag támogatott formában sehol?

Figyelt kérdés

Ezen a vonalon szeretnék továbbtanulni, és mivel tavasszal érettségizek, elsődleges prioritás lenne, megtalálni hogy egész konkrétan melyik egyetem melyik karán szeretném ezt tenni.


A bevett Felvi.hu oldalon azonban egyáltalán nem találom a Nemzetközi Gazdálkodás szakot államilag támogatott formában sem magyar, sem angol nyelven (ez lenne számomra a két opció). Legkedvezőbb választásom a BGE lenne, azonban más egyetemeken sem találtam ezt a szakot nem önköltségesen. A probléma viszont az, hogy gyanúsan a Felvi.hu a szakkeresésnél "2021. februárra meghirdetett képzések" címén írja ezt. Ha ez nem csak az oldal ritkás frissítései miatt van, akkor a jövő szeptemberre vonatkozó információkat mikor fogom megtudni?



2020. nov. 25. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A mostani adatok még a februárban induló képzésekre vonatkoznak. Valószínűleg akkor frissítik majd a szeptemberire, ha ez a felvételi eljárás teljesen lezárult. Tavaly ez december első két hetében történt körülbelül, szerintem most is valahogy így lesz. De ne aggódj, többi mint valószínű, hogy fog indulni államilag támogatott formában is ez a szak.
2020. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A mostani adatok a keresztféléves (februárban) induló képzésekre vonatkoznak. Kb. december végén lesz fönn amit te keresel (20-a körül)
2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!