Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű 85+ matek tudással...

Középszintű 85+ matek tudással, programtervező informatikus?

Figyelt kérdés

A közép matek ugye eléggé elmaradt az emelt szinttől..Szerintetek mennyire lehetne levelezőn teljesíteni a matek részét, teljes munkaidős állás mellett? Valakinek esetleg tapasztalata, véleménye?

30F



2020. nov. 29. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem?

Ugyan úgy lehetne, 85+ matekkal minden alapot erősen tudsz már csak annyi lesz a lemaradásod, hogy te most hallasz pár dologról elsőnek. De ezeket ugyan úgy elmondják az elejétől kezdve és ilyen erős alapokkal nem lesz bajod.

2020. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én gazdinfón 77%-os közép matekkal eléggé szenvedek, pedig itt kevesebb a matek, mint proginfón.
2020. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem az érettségi eredmény számít. Elvileg BME VIKEN van aki közép négyessel lazán tolja, van aki erős emelttel se.
2020. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem teljesen más kategoria. A közép iskolai teljesitmény nem sokat josol előre az egyetemi teljesitményből. Emelet szintű éretségivel kb két héttel késöbb fogsz új anyagot hallani.
2020. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 70%-os középszintűvel végeztem anno az ELTE-IK-n. Haverom aki 88%-os emelttel ment, meg nem bírta elvégezni. Teljesen egyénfüggő szerintem. Ha érdekel vágj bele, de fel kell kötni a gatyát!
2020. nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szegedre gondoltam beadni, ott van levelező képzés. Először gépészmérnöknek gondoltam beadni és utánna programozóként elhelyezkedni és így azért lehetne hova nyúlni, ha nem jönne be, de elég sok töltelék tantárgy van (szerintem) proginfónak pedig tetszik a tanterve, eléggé specifikusnak tűnik és talán adhat olyan tudást, hogy talán már a vége előtt el tudnék helyezkedni programozóként. De láttam olyan véleményeket, hogy a matek még nehezebb mint gépszmmérnökin, ami azért nem könnyű. Viszont talán kárpótolhatja az, hogy kevesebb a tantárgy így talán jobban lehet rá fókuszálni és több idő is jut rá. Ezért volna jó valaki véleményére, akit levelezősként hallgató.
2020. nov. 30. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az egyetem teljesen más kategoria. A közép iskolai teljesitmény nem sokat josol előre az egyetemi teljesitményből. Emelet szintű éretségivel kb két héttel késöbb fogsz új anyagot hallani."


Nem igaz. Nálunk az emeltesek a második zh anyagát is tudták egyetem előtt is. (GTK)


Ráadásul bekamuzták, hogy a bevezető matekot (ilyen gimis felzárkóztató) fel kell venni (azaz érdemes), hogy menjen később a matek. Én felvettem de fullra nem kell. Mondjuk én gtk-s vagyok nem infós.

2020. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nehéz lesz, de nem lehetetlen. Vágj bele nyugodtan. 🙂
2020. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GnukiThePro ***** válasza:
Nem a középsulis matek a lényeg. Amit kérnek megtanítják majd. Inkább az akaraterő a fontos.
2020. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!