Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SÜGŐS!!! Melyik a legjobb...

SÜGŐS!!! Melyik a legjobb felvételire felkészítő könyv/ 8.-osoknak? (ami a legjobban fel tudna készíteni)

Figyelt kérdés

MATEK, MAGYAR, de bioszból és kémiából is készülnöm kell, szóbelire. Nekem első sorban matekra lenne szükségem, mert szeretném, ha rutin szerűen mennének a feladatok (a tanáraim mondták, hogy máshogy nem fog menni). Nagyon kellene nekem, mert Debrecen egyik legjobb gimnáziumába jelentkeznék elsőnek, és ez NAGYON FONTOS nekem. Csak a legjobb tanulókat veszik fel... én kitűnő vagyok, már csak az írásbeli és a szóbeli nem megy eléggé. Ez választ el a célomtól... és ez nagy baj. Egyébként magántanárokhoz járok felkészítőkre, kivéve a matekra, mert az anyukám matek tanár, de vele keveset tudok készülni, és főleg csak a felvételi feladatlapokat oldjuk meg...



Kérem, minél hamarabb küldjétek el a szerintetek legjobb könyv(ek) linkjét / nevét!! NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM. Nekem most az egyszer nem számít az ár, nem gondolom pénzkidobásnak, de lehetőleg ne 10000 forintos legyen (csak ha 500+ oldalas)...



#tanulás #felvételi #központi felvételi #felvételi 9. osztályra
2020. dec. 5. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi évek feladatsorainál nincs jobb. Ha végig tudod csinálni 45 perces szintidőt tartva összesen 80+ pontos eredményekkel akkor felvesznek Debrecenben bármelyik suliba.

Én elfogult vagyok és a debreceni sulik közül a Fazekas a legjobb.


Sok sikert!


Üdv: egy volt debreceni diák

2020. dec. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Antikváriumban kersd Obádovics "Matematika" c. könyvét, ami abban nincs benne, középiskolában nem is kell tudni.
2020. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
@2 De egy nyolcadikosnak sem az analízis alapjait, meg annak a könyvnek a 90%-át:D
2020. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr. Gyarmati Zsuzsanna: Készülj a matek felvételire! 8. osztályosok részére


Balogh Erika: Matematika felvételi feladatsorok 1. 2. 3. (az ncore-on fent van)

2020. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konfár László-Pintér Klára: Középiskolába készülök Felvételi Felkészítő Matematika (Mozaik kiadó)
2020. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bbmarta ***** válasza:

[link]

[link]

Ezek a legjobbak!

2020. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én videón néztem ahol felvételi feladatokat oldanak meg.


[link]


Fizetős de én felvettem képernyőrögzítővel.

2021. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!