Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék japánt tanítani,...

Szeretnék japánt tanítani, hol/hogyan szerezzek diákokat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen módon tanítanál? Én szívesen tanulnék japánt, csak az ár az idő és a hely a kérdéses számomra.
2020. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vidéken lakok, ezért leginkább online, az első diákomnak mindenképp olcsóbban, hiszen tapasztalatom még nincsen, szóval valamilyen szinten ő lenne a tesztalany :)
2020. dec. 7. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nyelvtanarok.hu regisztráció

plusz pár Japán-rajongó FB-csoportban említsd meg, esetleg animés csoportokban is

2020. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nagyon vidék? :)

Egyébként én szeretnék infokat, hogy mennyiért stb

2020. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék infókat, hogy nagyjából mennyi lenne az az olcsóbb. Mert lehet itt egy egész csoport is össze tudna gyűlni, ha online.

Az első vagyok aki írt.

2020. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen szinten tudnál tanítani?
2020. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Békés megye lenne a nagyon vidék.

Viszont a nyelvvizsgámat még nem tudtam letenni a vírus miatt, de N5-N3 szint lenne, amit lefednék.

N2-es vizsgát tettem volna egyébként :) Tudom, hogy a nyelvvizsga még magában nem jelent semmit, főleg a tanításnál, de nagyon érdekel a dolog, ezért gondoltam rá, hogy kipróbálnám.

Kezdő szintről egy olyan szintig, ahol az általános társalgás már nem okoz gondot, kisiskolásoknak szánt animéket, könyveket is tudnátok nézni/olvasni.

Még egy kis promó magamról, türelmes vagyok, kedves, motiváló, viszont még nem tudom mikortól tudnék kezdeni, mert még az anyagokat nem teljesen raktam össze, folyamatban van. Ár 2000 ft-nál nem kérnék többet, csoportosan mondjuk 1500/fő, de nem tudom mennyit szoktak ezért elkérni, alulárazni sem szeretném, de semmilyen felmutatható képesítésem nincsen, szóval :) Akit így is érdekelne mindenképp írjon privátban :)

2020. dec. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!