Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli jogász képzésről...

Károli jogász képzésről valaki véleményt?

Figyelt kérdés
Bűnügyi szakjogász szeretnék lenni és eddig a Károli a legszimpatikusabb, számomra legelérhetőbb lehetőség. Tudom ott egy Pázmány ott egy ELTE de most engem főként pro és kontra érvek érdekelnének. Tapasztalatok ha lehetséges. Köszönöm előre is!

2020. dec. 7. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Hát igazából 2 ismerősöm is ment a Károlira. Azt kell tudni róluk, hogy a gimimben ők voltak a leghülyébbek és nem tudtak volna továbbmenni sehova, bölcsésznek sem, így hát a Károlin kötöttek ki fizetősön.
2021. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
60%

Én ott végeztem. Javaslom, hogy előbb a jogász mesterképzést végezd el, és ha nem akarsz eret vágni még a záróvizsga után sem, akkor kezdj el gondolkodni, hogy milyen szakjogász leszel...


Az utolsó hozzászólónak... Az egy dolog, hogy valakit felvesznek valahova, el is kell azt végezni... Minden jogi karon van önköltséges képzés, a ponthatárokban egyébként is minimális az eltérés, és hidd el, egyáltalán nem érdekel senkit, hogy fizetsz e vagy sem. Tudod vagy nem tudod... Bizony voltak oktatók a Pázmányról, Szegedről, Pécsről, ELTE-ről, és a Károlis oktatókat sem kellett félteni... Egy Tóth J. JÁB vizsga, egy Rixer közig vizsga (esetleg vele meg Köbellel egy finom ZV), egy Boóc vagy Fábián polgári jog vizsga, egy első féléves ártatlannak tűnő filozófia vizsga (és ez nem is egy jogi tárgy), csak hogy egy párat említsek... Egyáltalán nem adják ingyen itt sem...

2022. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!