Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné kockáztatni egy jegy...

Megérné kockáztatni egy jegy különbségért?

Figyelt kérdés
6 kredites, nagyon nagy súlya van a tárgynak a kreditszám miatt. Jelesre akartam, de nem sikerült. Megérne még egy próbát? Vagy inkább hagyjam és elégedjek meg vele? Mert ugye benne van a pakliban, hogy ronthatok is. Kurzuson nagyon jónak számít ez az eredmény, de nyilván magamhoz viszonyítok.

2020. dec. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Én megcsinálnám az összes többi tárgyamat, és ha marad még idő javítani, akkor megpróbálnám.
2020. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem mennék javítani, ha meg még van vizsgatárgyam, akkor meg pláne nem.
2020. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenem most nekem is pont van és mivel majdnem sikerült, így erősen gondolkodom rajta, hogy megpróbáljak javítani. Arra jutottam, hogy levizsgázok minden másból és majd utána meglátom, hogy mennyire van még erre kapacitásom. Ha a többi tárgyam jól sikerül és enélkül is jó átlagom lesz, akkor valószínűleg hagyom és nem kockáztatok vele.
2020. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem hagyom, mert lesz még 5 vizsgám ezen kívül.
2020. dec. 9. 16:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sok sikert akkor neked is a vizsgáidhoz!
2020. dec. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!