Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak az...

HKO123 kérdése:

Milyen szakmát válasszak az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, remélem tudtok tippet, tanácsot adni, mivel az internet és a tanárok nem bizonyultak elégnek.

Inkább a társadalom tudományok mennek nekem és azok is érdekelnek. A természettudományok nehezebben.

Eléggé kommunikatív vagyok. Fontos számomra a pénzügyi része is, tehát a kereset.

Szegeden szeretnék továbbtanulni.

Eddig gondolkoztam pszichológuson és fordítón, de érdekelne van e valamilyen szakma, amiről nem tudok, vagy elkerülte a figyelmem.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Illetve, ha valakinek lenne kedve, ideje és energiája üzenetben kicsit részletesebben belemenni az egyetemi életbe, továbbtanulásba, pálya- szakma választásba... stb., szívesen fogadnám!



2020. dec. 11. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Kereskedelem marketing, média kommunikáció, emberi erőforrások
2020. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Poltika, jogok
2020. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordítóként, ha az angol mellett beszélsz egy ritkább nyelvet, akkor elég jól lehet keresni. Azt írtad, hogy kommunikatív vagyok, ezért írom, hogy tolmácsként talán még jobban is egy kicsit, mert nehezebb, mint a fordítás, kevesebb van belőlük. Egyébként én is Szegeden tanulok, nyelvszakon, nekem írhatsz, ha van konkrét kérdésed!
2020. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológia első éve főleg a bioszra megy rá. Jó szak, de ez minimum 5 év, utána kellenek még saját zsebből fizetős képzések, szóval nem olyan, hogy egyetem után rögötn kaszál vele az ember...
2020. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!