Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki igénybe vette közülete...

Van aki igénybe vette közületek az IQ factory adta lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Van közületek aki a szakdolgozatát iq factory-val készítette el? Sikerült lezáróvizsgázni / bevédeni?

2020. dec. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Végül megírtam 4esre egy hét alatt az elszállt szakdogámat, a kutatási adataim megvoltak, "csak" az összes többit kellett újra összeraknom....

Ahhoz képest szerintem király lett, és innentől elhiszem, hogy szinte bármit képes vagyok lehetetlen határidőre is megcsinálni elfogadható színvonalon.

2020. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Én igen és nagyon nem vagyok elégedett. Nem hozzaerto emberek írjak. Kb.gimis szint.
2021. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszadóval. Nagyon nem vagyok elégedett, rengeteget kértek, de gimis szinten összevagdosva netről szedett anyagokat kaptam. Majd mikor panaszkodtam letiltottak az oldalról... nemtudom vissza adják e a pénzem... van egy tippem.
2022. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Régen a tanártól kertünk segítséget: könyvet,segédanyagot. Nem más olvasta el helyettünk.



A word használatát megmutatták: formázás- mi betűtípus, sorköz.

Volt prezentáció, megmutatták hogy kell díjakat csinálni.


Egyetemen elvárt a szamtech kompetencia. Sok könyvet kell olvasni.


Szakdolgozat írásnál én gépeltem a gondolataimat.


A mai egyetemisták nem olvasnak,minden gyorsan kell. Megiratni mással?! :O

Venni kell a fáradtságot.

2022. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!