Aki a Semmelweis Egyetem Bókay János Többcélú Szakképző Intézménye-be jár(t) mondana nekem véleményt?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok, iskola felszereltsége, környék, könnyű volt-e bekerülni stb... ha esetleg ismersz valakit aki odajár(t) és már mondta, hogy milyen, leírhatod az ő véleményét is.
2020. dec. 14. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Én idén kezdtem el oda járni :D

Szerintem, király az iskola. A tanárok jó fejek, értik a humort és a szünetekbe mindig oda mennek a diákokhoz beszélgetni. Van olyan tanár, akit tegezni is lehet (de attól még, a tiszteletet elvárják!)

A felszereltsége is nagyon jó és tiszta is. Az udvar az mondjuk, nem a legszebb része az iskolának, viszont a szünetekbe tök jól el lehet ott lenni. A környék az átlagos.. Sokan félnek tőle, mert ügye VII. kerület, de szerintem elviselhető. Az igazgatóságot külön kiemelném, nagyon segítőkészek, ha bármilyen problémád van, őket bármikor keresheted.

De azért a tanárok is segítenek bármikor :D

Én biztos nem bánom meg, hogy ide jöttem ^^ (közben eléggé féltem tőle, de egyik legjobb Pesti iskola)

2021. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!