Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene pontszámításba...

Valaki segítene pontszámításban, aki matekból nem érettségizett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha valaki nem érettségizet matematika tantárgyból, mert felmentése volt, tudtommal ugyanúgy jelentkezhet egyetemre, persze olyan szakra amire nem kell.

Nos, a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet úgy pontokat számolni? Mert a felvi kalkulátor csak az alap érettségis tantárgyakkal számol.



2020. dec. 27. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kalkulátorban be kell jelölni a matek melletti négyzetet. Ha felül ráviszed a kurzort a kérdőjelre, kiírja, hogy nem rendelkezem érettségi eredménnyel. Utána hozzá kell adnod azt a tárgyat, amiből a matek helyett érettségizel.
2020. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De sjabso már az utolsó két évben sem osztályoztak engem, de itt sajnos nincs ilyen opció.
2020. dec. 27. 01:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem sem osztályoztak az utolsó két évben. Nem a gimis eredményeknél kell bejelölni, hanem az érettségi eredményeknél.
2020. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt a két évet jelöltem be, amiben még osztályoztak. (9. és 10.)
2020. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha fehívod a felvi információs vonalát. Én annak idején felhívtam őket más probléma miatt, és nagyon készségesen segítettek. És mástól sem hallottam negatív tapasztalatot.
2020. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!