Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki átjelentkez...

Van itt olyan, aki átjelentkezett az Állatorvosira más egyetemről?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban. Osztatlan agrár szakon vagyok innen lehetséges az átjelentkezés, de ha valakivel tudnék beszélni akinek ez sikerült nagyon hálás lennék.:)

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nagyon kiemelkedő tanulmányi eredmény és meghatározott kreditszám szükséges 2 féléven keresztül. Ezek úgy néz ki meglesznek, szóval kérlek ne írjátok ezt le kommentbe.

Köszönöm előre is!



2020. dec. 27. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár személyes tapasztalattal nem tudok szolgálni, érdemes felvenni a kapcsolatot az állatorvosi tanulmányi osztályával ha eddig nem tetted meg. Ők tudnak minden kérdésedre biztosan válaszolni szerintem. :)
2020. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen lehetőség, hogy átjelentkezel?
2021. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy felvételizned kell, aztán esetleg néhány melléktárgyadat elismertetheted.
2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!