Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Maradnátok Pécsen mérnöki...

Maradnátok Pécsen mérnöki képzésen vagy centralizálódnátok és mennétek Pestre tanulni?

Figyelt kérdés

Pesten óbudai.

Villamos


2020. dec. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Inkább Pécs, aztán mennek Pestre dolgozni.
2020. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi :) akkor már mentettem is a felvi-ben :D
2020. dec. 28. 14:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy Pécsen nincs kb szakirány választás lehetőség :/
2020. dec. 28. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Jó, hát ne miattam, azért elég lazán veszed ezt az egészet.

Azt is tudni kellene, hogy neked mik lehetőségeid.

Lehet eleve jobb lenne Pestre menni.

2020. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugye pécsi vagyok már 20éve, itt voltam tavaly nyiltnapon, akkor nem jött annyira be, mert nincs olyan szakirány ami engem nagyon érdekel.

Nem tudom az mennyire mgoldható,hogy az alapozást Pécsen végzem tehát a matek,fizika tárgyakat,és akkor amikor szakirány választás van,akkor átjelentkezek

2020. dec. 28. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy elfogadják-e a tárgyat.

Vannak tárgyak amiket másik egyetem nem fogad el, úgyhogy én ezzel nem játszanék mert csak beszívod.

Ha ez működne akkor mindenki megcsinálna a tárgyakat XY könnyű egyetemen aztán meg át a BME-re és BME-s diplomája lenne.

2020. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!