Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogok tovább tanulni,...

Most fogok tovább tanulni, nem igazán tudom, melyik egyetemre menjek (jegyeim 4,5 matek:3) Eddig turizmus-vendéglátáson gondolkoztam Melyik azok a szakok, amikre érdemes menni manapság?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Turizmus-vendéglátás szakokhoz kell a matek, gazdasági ismereteket is tanulnak.


[link]

2020. dec. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
De lehet meg vannak a képességeid hozzá. Egyik ismerősöm 2es volt matekból,2esre is érettségizett,igaz most még csak felsőoktatásisra került be,de 4es 5ösöket szed matekos tárgyakból is. (Jó szar volt a matektanár,alig volt aki nem 2es volt)
2020. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Turizmus - vendéglátáson (alapszak) vagyok gólya, nekem 5 volt minden, biosz-matek pedig 3.

Egyetemen matekon (analízis, "közgazdaság matematika alapjai") fel kellett kötnöm a gatyám, mert elég rendesen emelt anyagokat vettünk, nekem különtanár is kellett hozzá. Ha rendesen bejársz órákra, otthon is szánsz rá időt, sok feladatot megoldasz hozzá, akkor nem lesz gond:) Nálunk a felsőbb évesek is segítőkészek, a professzorok is több minta zh-t elküldtek gyakorlásnak.

Eddig én amúgy ajánlanám, sokféle, érdekes tárgyunk van, persze akad szárazabb is.. Nekem jó választás volt:) Ha esetleg lenne kérdésed, írj nyugodtan!:)

2020. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi érdekel?

Ezt jó lenne tudni. (Ármint a turizmus vendéglátáson kívűl)

2020. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!