Számalk okj vélemény?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan, aki művészeti szakon van/volt ott. (dekoratőr képzésre mennék).

Nagyon sok rossz véleményt olvastam, pedig nekem szimpatikus az iskola.

Esetleg szállás lehetoséget biztosítanak annak,aki videkről megy?

Előre is köszönöm,ha valaki válaszol, fontos lenne.



2020. dec. 30. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Okj 2021 jan 1től már nem lesz, megvtozik más lesz a neve illetve rengeteg szakma sokkal több idős lesz 2-3éves.


Én most 1,5 hónap alatt végeztem el egy szakmát ami januártól már csak 3 éves képzésben indítható

2020. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Véletlenül elírtam, de tisztában vagyok vele, hogy más lesz a neve

Nem ez volt a kérdés, de köszönöm:)

2020. dec. 31. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A SZÁMALK-ban elvileg pont a művészeti képzések a jók. :) Ugyanakkor kérdés, hogy a várható távoktatás miatt érdemes-e egyáltalán most jelentkezni. Mert kódolni még lehet otthonról, de nem véletlenül tartanak fent külön telephelyet a művészeti foglalkozásokhoz. Én májusban végeztem ott okj-t, de a távoktatásra átállást pont ezek a foglalkozások sínylették meg. :/
2020. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!