Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemeket tudtok...

Lil boi kérdése:

Milyen egyetemeket tudtok ajánlani így Budapest,Debrecen,Szeged környékén? Vagy hol tudnám esetleg megnézni milyen szakok indulnának februárban vagy szeptemberben? (Államilag támogatott nem magán)

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom merre menjek és hova tovább csak így nézegetek egyetemeket de sajna tökfölöslegesen úgy érzem. Most tavaly végeztem el egy szakgimnáziumot és utána elkezdtem dolgozni de örülnék neki, hogy munka mellet elkezdeném az egyetemet is. Elsősorban Budapesten lévő egyetemeket nézegetek mivel ez állna legközelebb hozzám.

2021. jan. 3. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
19/f
2021. jan. 3. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
felvi.hu
2021. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu, ott rá tudsz keresni az egyetemekre és a szakokra.
2021. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!