Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol és biosz emelt érettségi...

Angol és biosz emelt érettségivel milyen irányba mehetnék tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsi, hogy ide írom a kérdést, ahelyett, hogy a felvin keresnék rá, de nem igazán tudom kezelni azt az oldalt. Jelenleg biosz és kémia fakton vagyok, de kezdek elbizonytalanodni abban, hogy kémiából tudnék-e emeltezni. Angolból pár hónapja tettem felsőfokút, ez az egyetlen tantárgy amiből el tudom képzelni, hogy fel tudnék még készülni emelt érettségire. De pszichológián kívül nem tudom hova mehetnék tovább biosz-angollal. A pszichológia egyébként nagyon érdekel, de egyrészt irtó magas a ponthatár, másrészt nehéz elhelyezkedni vele. Köszönöm, ha van ötleted és leírod!

2021. jan. 3. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiával könnyű elhelyezkedni. Bármelyik szakkal könnyű, ha a gyakorlaton jól teljesítesz. Lehet reklám pszichológus, hrs stb

Ezekkel a tárgyakkal mehetsz pl gyógypedagógiára

2021. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Tanár, biológia alapszak
2021. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz elhelyezkedni pszichologiaval
2021. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Abból asszociáltam arra, hogy nehéz elhelyezkedni pszichológiával, mert sokan végeznek ezen a szakon. Viszont örömmel hallom, hogy nem így van, mert szívesen tanulnám.
2021. jan. 4. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alapszakon végeznek sokan, de a legtöbben nem tanulnak tovább, mert rájönnek, hogy még se szeretnének pszichológusok lenni. Mesteren már nem végeznek annyian, és a pszichológusi állások nagyrészét csak azzal lehet betölteni.
2021. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. A pszichológiaval nem lehet úgy elhelyezkedni hogy három évig tanulsz. Mikor elkeztuk anno alapképzésben akkor rengetegen voltunk, de aztán folyamatosan lemorzsolodtak. Most már elég kevesen maradtunk ahhoz képest hogy mennyien voltunk. Nézz meg egy pár online nyílt napot! Ott egész jól elmondják hogy kb mi lesz hogy lesz mit várj.
2021. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, megkérdezhetném esetleg, hogy te melyik egyetemen tanulsz pszichológiát?
2021. jan. 6. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
ELTE SEK
2021. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ELTE-s vagyok bocsi kijavitott.


Egyébként az ELTE SEKen is elindult most a pszicho 😂

2021. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!