Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajálanátok a Pannon egyetemen...

Ajálanátok a Pannon egyetemen (Veszprémbe) a Mechatronikai mérnök képzést?

Figyelt kérdés
Most állok tovább tanulás elött mindenképpen műszaki pályán gondolkodok, talán ez ami leginkább tetszene mit gondoltok róla?

2021. jan. 4. 20:21
A kérdező szavazást indított:
igen
válassz mást
másik városba menj
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem hallottam róla túl jókat.

Egyrészt Veszprémben ez a vonal soha nem volt túl erős, másrészt hiába divatos meg magas a pont, ez kicsit olyan keverék szak, kicsit gépész, kicsit villamosmérnök, kicsit programozó, de egyik sem olyan mély szinten, szóval én inkább a felsorolt három szak valamelyikét ajánlom, ha ez a terület érdekel.

2021. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:00

A BSc eleve nem tanít meg mély szinten semmire, teljesen jó a mechatronika, helyileg mindegy hol végzi el, lesz munkája.

2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok: lesz munkája, ezzel nem vitatkozom. Egész egyszerűen elmondtam a véleményem a képzésről meg a veszprémi egyetemről. A negatív él a felsorolt hasonló képzésekkel összehasonlítva értendő, nem mondjuk egy teljesen más területtel :)
2021. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó választás, hajrá, sok sikert!
2021. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Pannonon tanulok, egy barátom (lány amúgy) mechatron van szóval tudok nyilatkozni az ügyben. Jómagam vegyészmérnöknek tanulok és eddig kvázi ugyanazokat az alapozókat tanuljuk mivel mindketten elsőévesek vagyunk, viszont neki van mechanika, szerkezeti anyagok, és nekik a Pannonon 3 félév analízis van, ami azért eléggé nehéz, most is fél kettő van és az analízis vizsgára tanulok na mindegy ... szóval én ajánlom, mert a Pannonon a többi egyetemmel ellentétben elsőévesként kapsz instant kolit és ez amúgy hatalmas pozitívum, mert a kollégiumok nagyon jó állapotban vannak, remek társaság van, tanulni is tudsz és sokkal olcsóbb mint az albérlet (15 500Ft). A várost én nagyon szeretem kis aranyos és nagyon nagyon imádom a légkört, ami van mind az egyetemen, mind a koliban. Egyébként nem akarok zsákbamacskát árulni, ezen a szakon meghalsz vizsgaidőszakban az tény (az összes mérnöki szakon így van.)

Ja és ha van rá lehetőséged úgy gyere egyetemre, hogy tudsz deriválni, integrálni egy alapszinten, mert nagyon sokat fog jelenteni.

Szóval mint Pannonos ajánlom teljes szívvel a mechatrot vagy brámelyik mérnöki szakot (amúgy nálunk családias a mechetro idén azt hiszem 20-an kezdtek vagy valahogy így) és ha valóban a Pannont választod, amit ajánlok, akkor a Központi Koliba menj :)

Sok sikert az érettségivel.

2021. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!