Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy ilyen s*gghülye ember,...

Egy ilyen s*gghülye ember, hogy juthatott be gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek mindenkitől, hogyha a továbbiakban egy kicsit nyers leszek, de van egy fiú az osztályunkban, akit egyszerűen nem lehet hova tenni. Állandóan beleköt a másik osztálytársamba (aki kétségen kívül kicsit "ribis", de ez most mellékes), meg minden veszekedésnél csak azt a bizonyos "dolgát" tudja előhozni és azzal menőzni. Már többször is önként beismerte hogy cigány (XD nyilván poénból, de nincs kétségem e felől, mert picit tényleg olyan). És a helyesírása katasztrofális (úgy, hogy humán tagozat vagyunk :O): úgy írja a szavakat például, hogy "rolla", "ra ul" stb. Az lenne a kérdésem felétek, hogy mégis, hogy tudott bekerülni egy ilyen kicsit sem gyenge középiskolába?

2021. jan. 5. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ezt nem azért írtam ki, hogy csesztessem, mert amúgy nem szokott engem piszkálni és nem is zavar a jelenléte. Csak nagyon meglepődtem, mert év elején tök normálisnak tűnt.
2021. jan. 5. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyetemre is bejuthatnak. Az Univerzum nagy rejtélyei. (vagy sok pénz...)
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen osztálytársaim, pedig egy jó gimibe járok. De ahogy érszrevettem, diplomás embereknél is előfordul borzasztó helyesírás, proli viselkedés meg főleg (ami a cigányozást meg azt a "dolgát" illeti)
2021. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Talán mert mégse vagy okosabb nála. Állandóan azzal kötekednek, hogy ez az amaz hogy került be egyetemre (hasonló, csak nem gimi). Azért bazkd meg mert lett elég pontja.
2021. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ja, és utolsó: szebben is fogalmazhattál volna, de mindegy bocsánat, hogy megkérdeztem, de csak a véleményetekre voltam kíváncsi. (Ja és szerintem nála nem nehéz okosabbnak lenni. ;))
2021. jan. 5. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
te bejutottál? igyekezz magaddal foglalkozni, mert így nehéz lesz nekifutni az életnek
2021. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Protekció.
2021. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert illemtanból és emberségből nem kell felvételizni.
2021. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!