Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre való felvételihez...

Egyetemre való felvételihez mit kell írni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
A képzőművészeti egyetemre jelentkezem idén és azt írták, hogy le kell adni egy rövid indoklást + önéletrajzot a felvételi első körében. Mivel diák vagyok, ezért sok mindent nem nagyon tudnék írni egy önéletrajzba.. Tehát mit kéne beleírnom? Nem értem. Csak az iskoláimat? Annak semmi értelme.

2021. jan. 6. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Keresd meg az iskola rajz/művtöris tanárát, és kérj tőle segítséget.

Én is oda jelentkezem:)

2021. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ráfeszülni, 100-ból 99-et elfogadnak. Ha betartod a követelményeket, kész. Rizsa, az egyetemen tökélyre fogod ezt fejleszteni.
2021. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iskolák,

Művészeti tapasztalat (lehet ez rajzverseny, művtöri verseny helyezés, workshopon való részvétel, gyakornoki munka, stb. lényeg hogy művészeti tapasztalat legyen.

Érdeklődéshez meg leírod mi a hobbid.

Ennyi elég.

Ha elmélet szakra jelentkeztél úgy is a koncepció tervedet fogják elsősorban olvasni és a műelemzésedet.

2021. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!