Hol találom hogy melyik iskola indídja ezt a képzést?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy ah okj helyett szakmajegyzék van, ez ugye 2 év iskolarendszerű oktatásban. Megnéztem a szakmajegyzék.hu oldalon hogy milyen szakmák vannak. Ki is választottam a kisgyermekgondozó és nevelőt. De hiába irom be nem találom hogy melyik iskola indítja ezt a képzést a közelben, mindenhol csak okj-s képzést találok ami egyrészt csak pár hónap, másrészt pedig jan-februárba kezdődnek mikor én még suliba vagyok (most vagyok végzős). A szakmajegyzék pedig ugyan úgy szeptember elsején kezdődik. Hol találom hogy hol indítják ezt a képzést?

2021. jan. 7. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jól csinálod:)

Szerintem praktikus lehet úgy keresni; hogy beírod hogy kisgyermekgondozó képzés + városneved; utána, hogyha a te városodban nem indul, akkor megcsinálod ugyanezt a környező városokkal, ahova még nem lenne gond átjárni; olyan távolság, hogy nem kell 5 órával korábban fölkelni, hogy odaérj, és megfizethető a jegyár.

Amúgy mutatok oldalt neked, ez most úgy eszembe jutott, asszem ez is jó még tehát

[link]

[link] /online-tanfolyamok/

[link] /blog/erettsegi-nelkul-megszerezheto-szakmak-okj-kepzesek-erettsegi-nelkul/

2021. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*jegyárnál mint buszjegyre gondolok pl tömegközlekedés
2021. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!