Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek rendőr (lejjebb...

Sajtkuka14c kérdése:

Hogyan lehetek rendőr (lejjebb több infó)?

Figyelt kérdés

Na akkor 8 általános után elmentem csináltam egy szakmát.És most vagyok 2-éves érettségin. 20-évesen fogom befejezni az érettségit.

És így utána ugyanúgy be tudok ülni egy szakközép iskolába?

Vagy ez már nem lehet és tanfolyamon tudom csak megcsinálni.

Tudtok nekem segíteni



2021. jan. 7. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már az érettségiig eljuszt, akkor akár egyetemre is mehetnél rendőrtisztnek
2021. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én úgy akarom hogy elsőnek járőr vagyok és minél magasabb fokozatban szeretnék jutni

Vagy ez hülyeség vagy nem is lehet így csinálni

2021. jan. 7. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
érdemben nem tudok válaszolni, de miért ne kerülnéd meg az aljamunkát? a rendőrtiszti ingyenes, a támogatott féléveidet se használod el, utána ugyanúgy mehetsz másik egyetemre, ha akarsz, támogatott félévekkel, mintha közvetlenül érettségi után mennél. ismerősöm is ezt csinálta, először rendőrtiszti, most jogot tanul, támogatottan (sokan csináják így). arra készülj fel amúgy hogy nem sétagalopp, btk-t kenni-vágni kell (nyilván testedzés is van keményen, de arra gondolom számítasz). sokan ezért is mennek jogra, mert egy csomót már tudnak alapból, és hozzá vannak szokva a jogi nyelvhez.
2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És ha leteszem ezt a 10 hónapos rendőrjárőr képzés akkor hivatalos rendőr leszek?

És utána mondjuk tudok nyomozó lenni is ? Vagy ahhoz külön iskolát kell végezni?

2021. jan. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!