Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okozhat problémát a továbbtanu...

Okozhat problémát a továbbtanulásban az, hogy a nyakamon és a kézfejemen(tehát látható helyen is) van tetoválásom? A Károli Gáspár Református Egyetem-re tervezek menni, bölcsészkarra.

Figyelt kérdés
A "református" része miatt kérdezem.. :D
2021. jan. 10. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de biztosan lesznek olyan oktatók, akik majd megjegyzik, hogy így igen nehezen fogsz tudni elhelyezkedni, mert ezt egy állásinterjún nemigen tolerálják, és ha vizsgázol, akkor inkább takard el (tapasztalat :) ). Egyébként nincs következménye, tehát emiatt nem buktatnak meg, dee tudnak csúnyán nézni, mondjuk így.
2021. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, igen. Köszönöm a a választ!
2021. jan. 11. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szeretném hozzátenni, hogy a fenti hozzászoló valszeg 50+ és szaglása sincs a mai munkaerőpiacról.

A tetoválás maximum akkor nem oké, ha valami kommunista sz*rhoz mész dolgozni. A legtöbb munkahelyen egyáltalán nem érdekel senkit, amíg nem egy horogkereszt van a homlokodon.

Sőt nekem az utolsó interjúmon még fel is merült, hogy miért pont ez a tetoválásom, beszélgettünk is róla.

Egy helyen tiltották eddig: amikor tinédzserként hostként dolgoztam, de egyébként ha valahova azért nem kerülsz be, mert tetoválásod van, akkor már jobban jártál, hiszen a kiválasztási rendszerük alapján messze kerülni kell őket.

--

Egy fejvadász.

2021. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #3, szeretném hozzátenni, hogy, mint fenti hozzászóló, 21 éves egyetemista vagyok, és a saját tapasztalatomat írtam le (mint azt említettem is). Nálunk az egyetemen ezt "vallják", az oktatók közül többen is "beszóltak" már emiatt több, tetovált hallgatónak is, kész passz. Nem azt állítottam, nem lehet tetováltan elhelyezkedni, hanem, hogy az oktatóknak mi a véleménye erről nálunk. (Egyébként a kérdés is az volt, okozhat-e problémát a TOVÁBBTANULÁSBAN a tetoválás, nem pedig a munkakeresésnél.)


Azonban azzal a résszel én is egyetértek, hogy a jövőben átgondolnám, szeretnék-e olyan munkahelyre jelentkezni, ahol a tetoválás kizáró ok lenne...


Szép napot.

2021. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak erre reflektáltam:


"így igen nehezen fogsz tudni elhelyezkedni, mert ezt egy állásinterjún nemigen tolerálják"

2021. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Akkor kérlek legközelebb fogalmazz pontosabban, vagy olvass figyelmesebben, hisz ezt a mondatot, mint írtam is, az oktatók állították és nem én, így nem kell egyből azt állítani, hogy fogalmam sincs a munkaerőpiacról és 50+-os vagyok.


Igen, elég maradiaknak tartom én is őket és igen, én sem értek ezzel egyet. De ez van. Attól még ezzel jönnek állandóan.


Szép napot.

2021. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!