Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz szakról mi a vélemény...

Földrajz szakról mi a véleményetek? Van olyan aki esetleg erre a szakra jár(t)?

Figyelt kérdés
Elsősorban ELTE TTK érdekelne, személyes benyomások, mennyire nehéz, hány bejárós óra van egy héten átlagban, milyen a hallgatói élet, milyenek a munkaerőpiaci lehetőségek.

2021. jan. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van, csak SZTE-n. Felejtsd el nagyon nagyon gyorsan a szakot.


Üdv: egy pályát módosító földrajzos

2021. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NE GYERE AZ ELTÉRE, MERT EGY SZAR. Én itt végeztem a mestert is (most kaptam meg a diplomámat), borzalmas volt, egy rakás szar az egész képzés. A földrajzot, mint tudományt továbbra is imádom, tanárképzésen is tanulok mellette (annak januárban lesz vége), de ha nem budapesti lennék, mai fejemmel tuti nem az ELTE-re mennék, mert vicc, ami ott megy. Területfejlesztéssel pedig nem akarok foglalkozni. Rohadt sok óra van amúgy, a vizsgaidőszakok alatt kb. 12-14 vizsga.
2022. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!