Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot kell elvégeznem,...

Milyen szakot kell elvégeznem, hogy karakter tervező legyek?

Figyelt kérdés
hülye kérdés, de nem tudom melyik szak kell ehhez, vagy legalább hogy köze legyen hozzá. Tervezőgrafikus, animációkészítő? kérlek ne röhögjetek körbe, még csak "álmodozom". Nagyon szeretek karaktereket tervezni, lerajzolni őket, stb... Nagyon adnám ha ezt csinálhatnám a munkámként! :DD

2021. jan. 12. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs egy jó válasz. Nekem például forgatókönyvírással foglalatoskodó ismerősöm tervez karaktereket is. Kigyúrta magát rajzból, a többit meg a karakter személyisége adja. Általában ilyesmit amúgy nem úgy szoktak csinálni emberek, hogy alkalmazottként leültetik karaktert tervezni. Vagy van egy sztorid és ahhoz csinálsz magadnak vagy egyéb hobbi úton kezded el, vagy pedig hatalmas mázli kell, hogy bárkit érdekeljen.
2021. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Javaslom neked a MOME-t, ahol szinte minden szak megfelelhet annak, amit te keresel.


[link]


További információk a fenti linkre kattintva érhetőek el. :)

2021. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!