Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így még felvesznek a DLSB-be?

Így még felvesznek a DLSB-be?

Figyelt kérdés

Almádiba a kéttannyelvűbe szeretnék majd felvételizni, de most így fél évre becsúszott egy töri 3-as és ugye a történelmet is nézik. Minden másból 5-ös vagyok, csak ez az egy megy nehezemre, de most nagyon ráfogok gyúrni. Ha év végére és 8.-ban is 5-ös leszek belőle van esélyem? Nekem eléggé fontos lenne, hogy bekerüljek és kétségbe vagyok esve.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(És ha valaki tud még olyan sulikat, ahol jól meglehet tanulni angolul, azt is írjátok meg)



2021. jan. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeesni!! Irj egy erős központit, szépen nyugodtan olvasd el a feladatokat. Ami megy azzal kezdj a többire visszatérsz a végén. Hajrá! Sok sikert!
2021. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha magyarul sem megy a töri, akkor angolul hogyan menne? Nem csak ott lehet jól megtanulni. Ne akarj görcsösen mindenáron odamenni, mondjuk az tény nagyon “menő” odajárni...
2021. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!