Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24 évesen milyen szakmát...

24 évesen milyen szakmát lenne érdemes tanulni? Burkoló vagy épületgépész technikus?

Figyelt kérdés
Közigazgatás-szervező diplomám van, de túl alacsony a fizetés, váltani akarok.

2021. jan. 15. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló.
2021. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ha diolomás vagy akkor szerintem téged nem fog kielégíteni a burkoló szakma.Kemény fizikai munka én azt látome, ugyanis együtt dolgozunk velük.Persze a jó burkoló nem csak erővel dolgozik hanem ész is kell hozzá mint minden szakmához.

Én épületgépész vagyok.

Sokat kell tanulni koszos leszel nagy a felelőség és amihez értesz azt mindenki meg tudja csinálni.

Szerintük!

Ja és az emberek előszeretettel meg akarják határozni hogy mennyit kéne keresned.

Kizárólag addig vagy fontos amíg meg nem csinálod a csőtörésüket a kazánjukat a fűtésüket stb.

Imádom a munkám egyébbként.

Technikus vagyok és Gázipari Műszaki felülvizsgáló.20 év + gyakorlattal

2021. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!