Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki esetleg ELTE-n pénzügy és...

Aki esetleg ELTE-n pénzügy és számvitel vagy nemzetközi gazdálkodás szakon tanul tudna mesélni, vagy akár küldeni anyagot az első 3-4 félévben lévő masszívabb matekos tárgyakból?

Figyelt kérdés
Főleg Matek, Számvitel, Közgáz tárgyakra lennék kíváncsi.

2021. jan. 15. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető tévhit,hogy a számvitel meg a közgáz annyira matekos lenne,igen van benne matek de kb általános iskolai szint(jó most kicsit túloztam,de na)ha Én nem is egyik legjobb barátom odajár nemzetközi gazdálkodásra és a matek kifejezetten nehéz,de jó lenne tudni mi célból kell neked?Ez alapján akarod eldönteni,hogy melyikre menj,nekem nem teljesen tiszta mire kell.De ha ezért is,nem értem miért akarod magad előre terhelni ilyenekkel,egyszerűen totál más,mint a gimnázium.Számvitelben a matek tényleg pofon egyszerű,hidd el nem a matekról szól az egész,közgázban a matekot általában következtetések levonására használják,az sem nagy dolog,de ha felakarod mérni,hogy az egyetemi matek nehéz,akkor igen nehéz és egy tanulmány alatt több matekos tárgy van,ezek egymásra épülnek(pl mat 1,mat 2)Én a helyedben még nem foglalkoznék ezzel,ráér ha odajutsz.
2021. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!