Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova kell mennem egyetemre,...

Hova kell mennem egyetemre, ha drámapedagógus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaros még nekem az ehyetemi jelentkezés. Ha valakinek volna egy kis ideje, nagyon örülnék a segitségnek. Drámapedagógus szeretnék lenni. Az érdekelme, hogy ehhez milyen alapszakot kell elvégeznem és utána kell jelentkeznem mesterre, vagy tovabbképzésre?

Bocsi, ha hülyeségeket írtam, de köszi a válaszokat!



#dráma #pedagógia #Dramapedagógus
2021. jan. 16. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanárképző+Színművészeti Egyetem vonatkozó szakok.
2021. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanári diploma után lehet elvégezni a dráma pedagógiát, amely szakirányú továbbképzés 4 félév alatt.
2021. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Színművészetin nincs ilyen szak.
2021. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván HA indítanak ilyen szakot.

Hogy aktuálisan nincsen,az nem azt jelenti hogy nincsen... :)

2021. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen inkompetens hozzászólásokat. Nem úgy van, hogy ha akarnak, indítanak.

Nincsen és nem arról van szó, hogy nem indítanak. Azért, mert az elnevezésében benne van a dráma, még semmi köze az SZFE-n történő képzésekhez.

2021. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Akkor ha elvégzek egy pedagógia alapszakot, akkor utána mehetek szakirányú tovabbképzésre? Esetleg tudja valaki mely egyetemeken indul ilyen továbbképzés?

Köszönöm, nagyon!

2021. jan. 16. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem pedagógia alapszakot, hanem egy pedagógus szakot. A kettő nem ugyanaz. Ezen a linken további infokat lehet kapni, ez a Károli Egyetem képzése

[link]

2021. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm #5-ös.

Amennyire kompetencia a lényeg.

Tanári "alap"végzettség után,Színművészeti 1gyetem levelező Drámapedagógia szakon lett meg a "betétlap"...

Bocsi. :)

2021. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de a színművészeti már nem indít ilyen képzést. Utána érdeklődtem náluk. A drámainstruktor szakjuk van, ami hasonló, de az se valószínű, hogy lesz az elkövetkezendő 3 évben:/
2021. jan. 18. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!