Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző és/vagy gazdmen?

Figyelt kérdés
Teljesen más területen végeztem egyetemet és szeretnék még valamit tanulni. Beadtam a jelentkezésemet a gazdmenre, de azt leghamarabb majd csak szeptemberben fogom tudni elkezdeni. Addig viszont szeretnék valamit tanulni és arra gondoltam, hogy elvégzem a pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-t, még decemberben jelentkeztem is az utolsó turnusra. Az akkor jó ötletnek is tűnt, viszont most el vagyok bizonytalanodva, hogy ha elkezdem a gazdment, akkor mi értelme megcsinálni az OKJ-t. A kérdés most azért lényeges, mert még 4 napom van arra, hogy pénzvisszafizetéssel kiszálljak a tanfolyamról. Ti mit csinálnátok? Az OKJ-nak van valami értelme így?

2021. jan. 18. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a két szak között vacillálok :( ha elvégzem a pénzügyet nem felesleges a gazdmen? Mert pl első évben ugyanazok az órák... nem tudom :(
2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A pénzügy egyetemi szinten erősebb tudás,és nehezebb is, mint a gazdmen.

Esetemben most csak OKJ-ról van szó pénzügy tekintetében :D

2021. jan. 18. 13:01
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem felesleges!!! Ha az OKJ-t elvégzed gazdmenen tudsz kreditet elfogadtatni, amivel megkönnyíted az életedet. Én pénzügy számvitelre jártam, előtte banki szakügyintéző OKJ-ra. Minden félévben a 8 tárgy helyett 4-5 maradt az előtanulmányaim miatt. Bár nem minden OKJ-t fogadnak el, besorolástól függ.
2021. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ! :)
2021. jan. 21. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!