Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök Bsc és Msc...

Villamosmérnök Bsc és Msc képzés közül ti melyiket választanátok másoddiplomának?

Figyelt kérdés

Gépészmérnökként végeztem, de munkahelyen jöttem rá, hogy szeretek programozni, érdekelnek a PLC-k, szervók. Ezek mellett nagy előrelépési lehetőségeket nyitna meg egy második diploma.


Ti mit ajánlotok?


2021. jan. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a horizontális tanulmányok híve, szerintem tedd le a kellő tárgyakat és menj MSc-re.
2021. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az MSc-t, ha ebből a kettőből kell választani. Sok szívatástól megkíméled magad, a különbözeti tárgyakból is könnyebben átengednek.


BME-n pl mindenkinek kötelező MSc-felvételit kell írnia, ott letesztelik, hogy megvan-e egy basic tudás, bár ebben sajnos nincs programozás. Mondjuk annyira nem ezeken a tárgyakon múlik, hogy el tudod-e végezni, mert pl programozós speceken egy Java-C++ alapítással sokkal többre mész.

2021. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*alaptudással
2021. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!