Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Holnap írom a felvételit és...

Holnap írom a felvételit és be szabad vinni okosórát? Vagy elveszik? A telefonnal semmit nem fognak csinálni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vidd be az okosorát. Miért vinnéd? A telefonokat általában kitetetik kikapcsolva az asztalra.
2021. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerűen megmondták, hogy a táskákat tegyük a fogasok alá, és csak azt vegyük ki belőle, ami szükséges a felvételihez. Az okosórát pedig jobban jársz, ha el se viszed magaddal, vagy ha igen, akkor le veszed, és elteszed a táskádba.
2021. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szólnak érte, szerintem akkor is vedd le. ha meglátják, hogy ügyeskedsz vele, instant nulla pontot kapsz rá. ha meg ott van, nagy a kísértés, elvonja a figyelmet (saját magamból kiindulva).
2021. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az okosórát használni nem fogod tudni, mert azonnal észrevesszük, és gondolom, sejted, hogy milyen következménnyel jár. A zizegése (értesítések) viszont csak elvonja a figyelmed.

Semmi értelme tehát, óra lesz a falon, másra (tollon és zsepin kívül) nem nagyon lesz szükséged.

2021. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Okosórát ne vigyél de szerintem simát ha tudsz igen (én viszek)
2021. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!