Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Migrációs ügyintézőnek hol...

Migrációs ügyintézőnek hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismerősömet érdekelné a Migrációs ügyintéző Okj. Hol lehet tanulni ilyen szakmát vagy ehez hasonlót?

2021. jan. 23. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ehhez minek iskola
2021. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az OKJ helyett már Szakmajegyzék van. Ott kellene keresgetned, hogy melyik szakma hasonlít rá, mert ilyen név szerint már nem létezik egy tanulható szakma se. (A lista a nive.hu oldalról letölthető)
2021. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm a válaszod.
2021. jan. 25. 06:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm... vannak feltételeim az információim megosztásáért!


Ha segíteni akar(sz) nekik (migráncsok) akkor nem adom ki az információimat (én nem segítek) ha Te nem akarsz (vagy a haverod) segíteni (a migráncsoknak) akkor ez esetben segítek (az információimmal) xDDDDD


Hmm, szándékosan írtam így :D

Na válassszá!! :D

2021. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az ismerősömet érdekli az ,ez irányú tovább tanulás, mivel most végez középsuliban. És tudtommal a migrációs ügyintéző nem csak migránsokkal foglalkozik, hanem bármely bevándorlóval, aki az országban szeretne letelepedni. Ezért kérdeztem, hogy mi kell ahoz, hogy ilyen szakmát végezzen. Arról, hogy érdekli vagy sem ill., hogy segíteni akar nekik vagy sem nem én döntök, mert én nem vonzódom ilyen területű tovább tanulás iránt. Üdv: 21 L
2021. jan. 26. 05:31
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2021. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!