Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy ment a felvételi?

Kinek hogy ment a felvételi?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek hogy sikerült? Szerintetek melyik volt a nehezebb? Nektek kb hány pont lesz?

2021. jan. 23. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar könnyebb volt, a matekok nehéznek találtam.

Kicsit elkeseredtem emiatt...nem tudom hány pontos lesz, majd pénteken reggel kiderül.


Te hogy érzed?

2021. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ugye először magyar volt és már ott borzasztóan kétségbeestem, mert már az első feladatnál elakadtam, és mivel nekem az az erőségem ezért ugye elég nagy baj ha az se ment. Én a többi évhez képest találtam nehéznek... Hát a matek az siralmasan ment. A 4.-dik feladatot alig tudtam értelmezni ésa szövegesek közül egyet se sikerült megoldanom. A nem leszek ennyire idegroncs talán megnézem a javítókulcsot, bár lehet, hogy nem kéne. A tibi a dobozaival meg menjen a fenébe
2021. jan. 23. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
A matek szerintem idén nagyon egyszerű volt. Nekem nagyon jól ment. 1-2 pontot veszítettem talán.
2021. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én is belenéztem a javítókulcsba és marha nagy hibát vétettem magyarban az egyikben...de a matek volt valóban nagyon gáz.

Míg nem tudom a pontokat tuti idegeskedem :(


Neked mennyi lenne a cél a sulihoz?

2021. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%
Én elrontottam mindkettőt☹️
2021. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy 70 pont kéne a szóbelihez ami ugye itthon meg is volt... most végül megnéztem és kb 65-70 pontom lesz de hát ez még inkább csodaszinten van...
2021. jan. 23. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szerintem is nehezebb volt mint szokott lenni az a halandzsás feladat egy hülyeség volt szerintem. A matek kb egy szinten volt a tavalyival
2021. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!