Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez hogy lehetséges, ha egyálta...

Ez hogy lehetséges, ha egyáltalán lehetséges? FONTOS!

Figyelt kérdés
felvételt nyertem a KRF-re (Gyöngyös), de sajnos a suli a lakhelyemtől nagyon messze esik. megoldható lenne e az, hogy az első félévet ebben az iskolában járom végig, de a MÁSODIKAT már egy budapesti egyetemen vagy fősikolán kezdem el? mennyi esélyem van arra, hogy átvesznek ugyanarra a szakra? maradok államilag támogatott képzésem vagy költségtérítéses leszek? köszi
2010. aug. 15. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Minek jelentkeztél? Vagy akkor még nem tudtad hol van Gyöngyös??? A kollégiumról még nem hallottál?
2010. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Harrr ***** válasza:
100%

Mi folyik ott Gyöngyösön?! :D


Az esélyed nem túl nagy, a mi egyetemünk nem tolerálja ezt, de szerintem egyeteme válogatja.

2010. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nem te leszel az első ilyen.Én 300 km-t utazom csak.Te?
2010. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

első: akár be is kaphatod a nemlétező farkamat. képzeld, sehol nem volt feltüntetve, hogy Gyöngyösön van az iskola. hallottam már koleszról, de nem akarok leköltözni Gyöngyösre, akkor inkább egy budapesti albérlet.


második: remélem, ez nem ilyenk suli


harmadik: ahhoz képest nem sokat, kb. 110 km. :S te ennyit ingázol vagy albérletben/koleszban laksz?

2010. aug. 15. 18:15
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezt ugye viccnek szántad???!!!
2010. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
miért? miért nem lehetséges az, hogy átiratkozok egy másik suliba év közben? mi van, ha pl. nemtudjuk fizetni a koleszt vagy albérletet? mi van, ha dolgoznom kell és ezért nemtudok napi 4 órát ingázni? mivan, ha gyerekem van és nincs időm ingázni? van egy-két opció...egyébként meg: nem muszáj a véleményed nyilvánítani, én itt segítséget kértem...
2010. aug. 15. 18:30
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez tényleg vicces,talán figyelmesebben kellett volna elolvasnod hová jelentkezel,nem véletlenül hívják gyöngyösi fősulinak.

Albérletben vagyunk hatan,én kéthetente fogok hazamenni,de a lakótársaim hetente kb.160-km-et utaznak.A kolit szerintem már lekésted,marad az albérlet.

2010. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Oké, én azt értem! Nem is ezzel van bajom! Csak lásd be, hogy hülyeséget beszélsz! Olyan nincs, hogy jelentkezek egy főiskolára és még azt sem tudom, hogy hol van! Egyébként meg ha neked ez valóban ilyen fontos, akkor talán nem itt kéne informálódni, és az egyéni véleményeket olvasgatni, hanem felhívni az iskolát!
2010. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, talán ezt kéne. ne aggódj értem, intézkedem máshol IS, itt csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. ugyanis, tudod, ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni. valóban hülye voltam, hogy nem néztem meg külön a suli honlapján és bocs, de nekem senki nem mondta, hogy ezt gyöngyösi fősulinak hívják. ezt károly róbert főiskolának hívják.
2010. aug. 15. 18:41
 10/18 A kérdező kommentje:
ja, és egyébként sem volt kérdés arról, hogy mi a véleményetek a saját hülyeségemről. az volt a kérdésem, hogy van e ilyen lehetőség?
2010. aug. 15. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!