Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha passziválom a félévem az...

Ha passziválom a félévem az egyetemen, beadhatom a jelentkezésem egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés

Valamint a passzív félév ugye nem számít bele az államilag támogatott 12 félévbe?


Előre is köszi.



2021. jan. 30. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, beadhatod. Nem, nem számít bele.😄
2021. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem passziválod, akkor is beadhatod.
2021. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Beadhatod persze. :)
2021. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

"Ha nem passziválod, akkor is beadhatod."


Így igaz. Csak akkor duplán fogynak a féléveid, mint nekem. Egy alapon és egy mesteren vagyok jelenleg.

2021. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4/

És ezt időben hogy tudod összeegyeztetni?

Hogy tudsz bejárni? Milyen napokon van oktatás (nem ütik egymást a napok)? stb.

2021. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
4es vagyok, levelezőn végzem, vagyis most kezdem a mestert az alap mellett. Az órarendem full, minden pénteken és szombaton vannak óráim így. Ütni szerencsére csak 1-2 üti egymást mert amit tudtam és lehetett már megcsináltam előző félévben. Aztán hogy hogy fogom bírni arról majd később beszámolok.
2021. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, köszi az infót! Én jelenleg azon is gondolkodok, hogy vállaljak-e újabb diplomát pénteki-szombati egész napos képzéssel. Sok sikert!
2021. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, viszont Neked is!
2021. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!