Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2022-ben fogok felvételizni,...

2022-ben fogok felvételizni, eddig a Deák pénzügyi szaka tetszik a legjobban az iskolák közül, és lenne pár kérdésem. Angol nyelvet szeretnék ott tanulni. Aki oda jár tudna válaszolni a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1. Hányas matek jegy kell a bejutáshoz? Jelenleg sajna 3-as vagyok matekból ami leginkább annak köszönhető, hogy sok ideig nem érdekelt a matek, de most, hogy belegondolok, elég fontos tantárgy így úgy érzem félévre megtudnék csinálni legalább egy négyest.

2. 6 éven keresztül csak németet tanultam, de ebben az évben tanulok és jövőre is fogok angolt tanulni de csak heti 1 órás tantárgyként. Így ha jelentkeznék angolra akkor melyik szinttől kezdve tanítanák az angolt?

3. 3,85-ös átlaggal van esélyem? A főbb tantárgyak mind jók (Biológia - 4, Fizika - 4, Földrajz - 4, Irodalom -4, Kémia - 4, Nyelvtan - 4, Töri - 4. Ezek közül terveim szerint év végéig valamennyiből meglesz az 5-ös is. A főbb tantárgyak közül ami rosszabb az a Matek 3-as ugye, Német is 3-as de közel vagyok a 4-eshez, és az angol átlagom 2,5 de! Nem azért, mert hülye vagyok angolból, csupán figyelmetlenség miatt csúszott le ennyire ez a jegy. Például év elején egyszer feleltetett a tanár és arra az órára pont nem tanultam, így az 1 lett, meg múltkor írtam egy dogát, de rondán írtam és csak 2-est adott rá a tanár, pedig szinte rajta volt minden, amit kért. Az angol tudásomat egyébként a jelenlegi leckékhez mérve 4-es 5-ösnek gondolom, ismétlem a figyelmetlenség miatt csúszott le ennyire az átlag.

4. Hány tanóra van ott max egy nap? És mennyi tanóra van összesen?

5. Hány pontos felvételivel vesznek fel?

6. Mik a követelmények jegy terén? Ilyenekre gondolok, hogy van-e olyan, hogy mittomén csak 2 darab 3-asod lehet vagy hasonló.

7. Jófejek a tanárok?

8. Mit is tanultok pontosan a pénzügyi tanárgyakon?



2021. jan. 30. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!