Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri diplomás dentalhigienik...

Megéri diplomás dentalhigienikusnak tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom egyedül dolgozhatnak nem sebészi beavatkozásoknál. Őszintén szólva fogorvos szerettem volna lenni van egy emelt bioszom de nem igazán tudnak támogatni a szüleim pénzzel hogy magantanarokhoz jarjak, és a matek tudasom sem veri a kitunot. Dolgoztam is tanulás mellett hogy fizessem a plusz érettségit..a kettő elég nehéz volt, covid miatt meg amugyse fogadnának. És szeretnék egyetemre menni mert jó tanuló voltam és fontos számomra hogy jó munkám legyen amit szeretek és egyedül dolgozhassak,. Ezért gondoltam megkérdezem van e valami tapasztalat a képzéssel kapcsolatban. Köszi előre is:)

#SZTE #dentálhigiénikus #Diplomás Dentálhigienikus
2021. febr. 1. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetően önállóan dolgozni tanulunk meg. Az más kérdés hogy sokan még nem ismerik vagy nem ismerik el ezt a képzést. Nem tudom mennyire nehéz elhelyezkedni olyan helyen,ahol önállóan dolgozhatsz. Elvileg nagyon munkáltató függő hogy mit enged egyedül csinálni. De mindenképpen megéri a képzés szerintem. Itt azért vannak akik alapvetően fogorvosok szerettek volna lenni, sok embernek ez a B opció. Szerintem van jövő a szakmában és egyre inkább el fogják ismerni a létjogosultságát illetve fontosságát. Szóval én nagyon tudom ajánlani.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj :)

2021. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. febr. 5. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a szakot igazából úgy lehet leírni röviden hogy fogorvos doktori cím nélkül. Lényegében gyorsabban szerzed meg a végzettséget, alapvetően ugyan azt tudod csinálni mint a fogorvos.


Én nem erre a szakra járok így igazából egyik ezen a szakon tanuló barátom fogalmazott

2021. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Csak azért erdeklodok mert nem biztos hogy bejutok fogorvosira és nem igazan van pénze a csaladomnak, elmentem dolgozni hogy tudjam a plusz erettsegit fizetni gimi utan, és mivel ez erdekel gondoltam hatha tudtok valamit az elhelyezkedesrol mega arrol van e olyan hely ahol kb lehet úgy "praktizalni" mint kulfoldon, ott legalabbis egyedul dolgoznak és nem kell aszisztalni. Viszont sok helyen lattam hogy így is inkabb aszisztalni veszik fel oket:/
2021. febr. 6. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!